HAKKIMIZDA

Hunnkonsept, video prodüksiyon, kurumsal etkinlik yönetimi ve marka konumlandırma alanlarında faaliyet gösterir. Hunnkonsept, tüm bu çalışmalarında firmalara bir pazarlama çözüm ortağı olarak yaklaşır ve markalara değer katan çalışmalar yapar.

HİZMETLER

VİDEO PRODÜKSİYON

VİDEO PRODÜKSİYON

ETKİNLİK YÖNETİMİ

ETKİNLİK YÖNETİMİ

MARKA KONUMLANDIRMA

MARKA KONUMLANDIRMA

VİDEO PRODÜKSİYON

Günümüzde markalar web sitelerinden sosyal medya hesaplarına, toplantılardan fuarlara, eğitimlerine, yatırımcı sunumlarına kadar yer aldıkları tüm mecralarda iletişim çalışmaları için çeşitli içeriklerde videolara ihtiyaç duymaktadır.

Hunnkonsept, markaların artan prodüksiyon ihtiyaçlarına hızlı, kaliteli, anahtar teslimi çözümler sunan deneyimli prodüksiyon ekibiyle hizmet verir.

ETKİNLİK YÖNETİMİ

Hunnkonsept, kurumsal etkinlik alanında 25 yılı aşan deneyimi ile markaların açılış, lansman gibi özel etkinliklerinde güvenilir iş ortağıdır. Planlamadan tasarıma, konseptin oluşturulmasından etkinliğin her noktasında bütünsel bir bakış açısıyla çalışır.

MARKA KONUMLANDIRMA

Marka konumlandırma, markanın hedef tüketicinin zihninde sahip olmak istediği kavramsal yer olarak tanımlanır. Etkili bir marka konumlandırma stratejisi, müşteri ilgi düzeyini ve rekabetçi farklılığı en üst düzeye çıkararak marka değerini artırır. Hunnkonsept, markalaşma sürecindeki firmalara bu süreçte pazarlama danışmanlığı yapar.