Hakkımızda

Geçici yapı mimarisi, ticari mekan mimarisi uzmanı…
Hunn, mekanların insanlarla iletişim kurduğuna inanır. Doğru tasarımın pazarlamadaki gücünü bilir ve bunu en etkili ve doğru şekilde kullanır. Hunn, iş ortaklarının müşteri iletişimlerinde tasarımları ile etkin bir rol oynar. Hunn, projelerini hayata geçirirken, mimar, iç mimar, mühendis, pazarlama uzmanları ve yönetim danışmanlarıyla, güçlü bir birliktelik içinde çalışmalarını sürdürür.

HİZMETLERİMİZ

İÇ MEKAN MİMARİSİ

TİCARİ MEKAN MİMARİSİ
Ofis, showroom gibi ticari mekanlar için markanızı en iyi yansıtacak mimari projeler hazırlar. Projelerinde, nitelikli yaşam alanları oluşturmaya özen gösterir. İşinin uzmanı ve süreklilik gösteren ekiplerle projeleri başından sonuna aynı özen ve kaliteyle hayata geçiririr. İyi bir projenin bilgi ve kalite birleşiminden doğacağına inanır. Hizmet verdiği markalarla uzun süreli ve güvene dayalı bir iş ortaklığı geliştirir.

GEÇİCİ YAPI MİMARİSİ

GEÇİCİ YAPI MİMARİSİ
Geçici yapı mimarisi, kendine has dinamikleri olan bir hizmettir. Bu yapıların fonksiyonellik, uygulanabilirlik ve kolaylığı bir arada barındırması gerekir. Bu projeler özel uzmanlık isteyen tasarım tecrübesi ile hayata geçirilir.

FUAR - STAND TASARIMI

STAND TASARIMI
Markaların satış – pazarlama faaliyetlerinin başında gelen fuar katılımlarında hedeflenen sonuçlara ulaşmaları için stand tasarımları önemli bir yer tutar. Bu nedenle, tüm sürece hakim, markaya değer katan profesyonel bir ortakla yola çıkmak, firmaların marka stratejilerini hayata başarıyla geçirebilmelerini sağlar. Hunn, tüm projelerinde tasarımdan üretime, planlamadan uygulamaya kadar tam hizmet yönetimini esas alarak hizmet verir.

ORMAN ÜRÜNLERİ

ORMAN ÜRÜNLERİ
Hunn orman ürünleri sektöründe, satın alma, üretim tecrübesi ve başarılı network yönetimi ile iş ortaklarına premium servis sunar. Planlama ve lojistik becerileri ve güvenirliği ile sektörde sözü geçen bir partnerdir.

DÜNYA ÇAPINDA OPERASYON GÜCÜ

Hunn Harita